Kategorie
Uncategorized

Włoska moda

Następnym bardzo ważnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach Neapolu, będącego kolebką krawiectwa, spotkać można zwłaszcza jasne spodnie z podwójnymi zakładkami, o charakterystycznej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni wyjątkowo uwielbiają dopasowane nogawki. Podkreślają mocne strony sylwetki, nie lekceważąc wygody i przewiewności. To także gorący trend nadchodzącego sezonu! Śledząc światowe trendy panowie zaczynają przekonywać się do krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Bez wątpienia włoska moda dowodzi, że biel w połączeniu ze szlachetnymi materiałami niezmiennie gwarantuje luksusowy look.
W formalnych stylizacjach kluczowe znaczenie mają zestawy z kamizelkami. Panowie bez zastanowienia sięgają po żywe kolory garniturów. Jest to znak firmowy włoskich wizjonerów mody, którzy od lat odznaczają się bogatymi, kolorowymi printami. Dzięki ich talentom, cechą włoskiej mody miejskiej są jaskrawe, bogate akcenty
W sezonie letnim styl włoski staje się popularny i widoczny w kolekcjach modowych. Królują błękitne oraz białe lniane koszule. Stylizacje, które od razu kojarzą się z Włochami stworzyć można dzięki propozycjom marki Lavard. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. rozmaite kroje spodni męskich. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Wszystkich wiernych i nowych fanów stylu włoskiego zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.